Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6145. Krzysztof z woj. lubelskiego

Mam 48 lat, jestem kawalerem, na rencie (brak dłoni). Choć mam ustabilizowane życie, to czuję się bardzo samotny – brak mi bratniej duszy. Chciałbym poznać kogoś, kto by mnie zaakceptował takim, jaki jestem, na dobre i na złe.

6146. Czytelnik z okolic Częstochowy

Mam 59 lat. Z powagą i odpowiedzialnością pragnę wspólnie pokonać samotność i budować dalsze dni w szacunku, szczerości i uczciwości, kierując dobroć serca ku wspólnemu zrozumieniu i zaufaniu.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6147. Zosia z Mazowieckiego

Mam 62 lata, jestem na emeryturze, od 6 lat opiekuję się schorowaną, leżącą mamą, która ma 88 lat. Mama mieszkała na wsi, ale po śmierci brata nie było nikogo, kto by mógł się nią zaopiekować, więc z mężem podjęliśmy się opieki. Jest mi smutno, że sobie nie radzę w dźwiganiu krzyża, modlę się i proszę Boga o pomoc. Może ktoś zechce, choćby listownie, być wsparciem w naszym cierpieniu...

6148. Samotny ze Świętokrzyskiego

Samotny kawaler, l. 60, rencista, pozna osobę samotną, by wspólnie przejść przez resztę życia.

6149. Czytelniczka z Łódzkiego

Jestem panną, katoliczką z wyższym wykształceniem, mam 38 lat. Może za pośrednictwem „Niedzieli” uda mi się poznać katolika w zbliżonym wieku, być może podobnie jak ja z wyższym wykształceniem, najchętniej z woj. łódzkiego.

6150. Krzysztof z południowo-środkowej Polski

Kawaler, abstynent, turysta i pielgrzym nawiąże znajomość z osobami 60+, pogodnymi i bez uzależnień.

***

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2018-01-31 10:17

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zmiany personalne w archidiecezji krakowskiej. Kogo powołał na stanowiska kard. Grzegorz Ryś?

2026-06-23 09:02

Archidiecezja Krakowska

Kard. Grzegorz Ryś wręczył dekrety

Kard. Grzegorz Ryś wręczył dekrety

- Chciałbym, żebyśmy wszyscy w tej sali teraz mieli oczy Izajasza. Żebyśmy widzieli Tego, którego tak po ludzku nie widać, który jest Najwyższy, który jest Święty – powiedział kard. Grzegorz Ryś podczas wręczania nominacji księżom Archidiecezji Krakowskiej w Domu Arcybiskupów Krakowskich.

Spotkanie rozpoczęto od odczytania fragmentu Księgi Proroka Izajasza.
CZYTAJ DALEJ

Prokuratura: b. ordynator ze Szpitala Południowego nie chciał zeznawać bez pełnomocnika

2026-06-24 17:02

[ TEMATY ]

lekarz

PAP

Warszawski Szpital Południowy

Warszawski Szpital Południowy

B. ordynator ze Szpitala Południowego Emil Jędrzejewski zakomunikował, że nie chce zeznawać bez udziału pełnomocnika, którego nie udało mu się do chwili obecnej ustanowić — poinformował w środę rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Piotr Antoni Skiba. Termin kolejnego przesłuchania wyznaczono na poniedziałek.

Jędrzejewski był w środę przesłuchiwany w warszawskiej prokuraturze okręgowej po informacjach, które we wtorek wieczorem przedstawił w wywiadzie w Kanale Zero. Stwierdził tam m.in., że na SOR-ze tej placówki procedury medyczne były wykonywane wadliwie. W wyniku błędów lekarskich dochodziło do powikłań, które w niektórych przypadkach miały zakończyć się śmiercią pacjentów.
CZYTAJ DALEJ

Watykan: szereg ważnych audiencji Ojca Świętego

2026-06-25 13:19

[ TEMATY ]

Papież Leon XIV

PAP/EPA/RICCARDO ANTIMIANI

Leon XIV przyjął już szereg ważnych osobistości, w tym nuncjusza apostolskiego na Ukrainie, a po południu przyjmie biskupów Bangladeszu oraz uda się do Sekretariatu Generalnego Synodu - informuje Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej.

- kardynała Víctora Manuela Fernándeza, prefekta Dykasterii do spraw Nauki Wiary;
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję